OFİS BİNASI

45.000 m2 arazi üzerine yerleştirilen ofis binası toplam 21 kattan oluşmaktadır. 2 kattan oluşan podyum katı banka ve restoran gibi çeşitli mekanlar için dizayn edilmiştir.  Podyum üzerindeki yeşillikli teraslar, kiosklar ve restoranlar herkesin kullanımına açık olacak şekilde dizayn edilmiştir. 21 katlı ofis binası farklı ebatlardaki bölünebilir ofis katlarından oluşuyor. Cephenin kule bölümü tamamen giydirme olarak tasarlanıp siyah beyaz boyalı camlar sayesinde çizigisel bir süreklilik sağlamak amaçlanmıştır. 

45.ooo m2 karelik arazi üzerine yerleştirilen ofis kulesi elektrik ve mekanik bölümler için yapılan mekanik odalar , otopark alanı, personel ve güvenlik binalarından oluşan bir komplekstir. Kompleksin merkezine yerleştirilen havuz, yürüme yolları, yeşil alanlar, dinlenme mekanları sayesinde kullanıcıların doğa ile iç içe huzurlu ve keyifli vakit geçirmelerini hedefledik.

Dış cephe tasarlanırken uzaktan hissedilebilecek ve heyecan verici bir cephe olması hedeflendi. Yapılan ışıklandırma ile de bu hissiyat güçlendirildi.