• ŞEHİR:
    İstanbul
  • KURULUŞ:
    May, 2012

Mimari, iç mimari, tasarım, danışmanlık, uygulama ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz. 

2012 yılında kurulan İstanbul merkezli şirketimizde konut, ofis ve ticari alanlar gibi farklı ölçekli projeler için mimari, iç mimari, tasarım, danışmanlık, uygulama ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz. 

Azure Mimarlık olarak, kalıplaşmış tasarım fikirlerini mekana uygulamak yerine mekanın hikayesine inanarak tasarımlar yapmayı tercih ediyoruz. 

Sanatın ve mimarlığın ruhunu işlerimize yansıtarak hayalden projeye, projeden hayata ve ticari başarıya uzanan bu yolculuğu bütünlük içinde ele almaktayız. 

Yenilikçi yaklaşımımız ile hızlı yaratıcı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Yurt içi ve yurt dışında imza attığımız her projede mimari üslup ile verilen farklı kimlikler, ilkeler ve ticari başarıyı esas alarak oluşturduğumuz tasarımlar başarımızın en büyük referanslarıdır.

Hizmetlerimiz

Mimarlık

Mimarlık

Mimarlık ofisimizde tasarım proje uygulama konularında uzmanlaşmış kadromuzla mimari avan proje, uygulama projesi, teknik şartname, keşif özeti, metraj hazırlanması, shop drawing , As-built projeleri ve 3d modelleme hizmeti vermekteyiz. 

İç mimarlık

İç mimarlık

Mimarlık ofisimizde konforlu, estetik ve kullanışlı iç mekan tasarımları yapmaktayız. Bilgisayar destekli 3d görsellerimiz, eskiz çizimlerimiz ile müşterilerimize oluşturacağımız mekanları önceden görebilme imkanı sunmaktayız.

Tadilat-Uygulama

Tadilat-Uygulama

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek uzman ekibimiz ile ekonomik çözümler sunmaktayız. Uygulama,tadilat ve anahtar teslim proje hizmeti vermekteyiz. 

10 +
Yılı aşkın tecrübe
119
tamamlanan proje
145
Mutlu Müşteri
20 +
ALINAN ÖDÜL