PHC-OTEL

Nijerya da phc bölgesinde bulunan 54 standart oda ve 4 suit odadan oluşan 60 odalı otel projesidir.  1 adet otel binası 2 adet yarıdımcı binadan oluşan ve bir adet basketbol kortu bulunan otel kompleksi 13.000 m2 arazi üzerine yerleştirilmiştir. Klasik bir konak hissiyatı verilmeye çalışılan otel binası zemin katı taş kaplama olarak tasarlanmıştır. Taş kaplama ile birleştirilen prekastlar cepheyi daha görkemli göstermektedir. Her odaya fransız balkon eklenerek balkonlar çiçekler ile süslenerek Nijerya’nın sahip oldu yeşil doğası ve manzarasıyla bütünleştirme amacı doğrultusunda projelendirilmiştir.

Tasarımımızda olabildiğince net, aydınlık ve ferah mekanlar tasarlamak üzere projelendirme yapmaktayız. Yapıda hem iç hem de dış mekanda doğal malzemeler kullanılmıştır. Ve ışığın mekana girişi göz önünde bulundurularak cephe yerleşimi yapılmıştır. Her müşterinin güneş ışıklarını farklı açılar ile hissetmeleri ve deneyimlemeleri amaçlanmıştır.

İç mekanda kullanılan ceviz’i pastel tonlarındaki lake kombinasyonları ile birleştirerek  daha sıcak bir mekan haline getirilmesi sağlanmıştır. Tüm sabit ve hareketli mobilyalar tamamen özel üretimdir.